İş Bankası Hesap Açma İşlemi Nasıl Yapılır?

Türkiye’nin en köklü geçmişe sahip bankaları arasında yer alan ve özel banka statüsünde hizmet vermeye devam eden İş Bankası müşterilerine sağladığı kolaylıklar ile öne çıkmaktadır. Özellikle de iş cep ve İş Bankası internet şubesi gibi hizmetleri ile teknolojiyi en etkin şekilde kullanan İş Bankası kredi kampanyaları ile de kredi kullanmak isteyen müşterilerine daha avantajlı koşullarda kredi kullanımına izin vermektedir.

İş Bankası hizmetlerinden yararlanmak isteyen kişilerin ilk atmaları gereken adım İş Bankası hesap açma başvurusunda bulunmaktır. Bunun için kimlik belgenizi de yanınıza alarak İş Bankası şubelerinden kendinize en yakın olanı şahsen ziyaret etmeniz yeterli olacaktır. Yine İş Bankası internet şubesi müşterisi olan kişilerin yeni açtıracakları yatırım hesapları için kendi hesap açma işlemlerini gerçekleştirme imkanı bulunmaktadır.

İnternetten hesap açtırmak isteyen kişilerin mutlaka öncesinde hesaplarının bulunması ve internet şubesi kullanıcı adı ile kullanıcı şifresi bilgilerine sahip olmaları gerekir. Bu bilgiler ile hesabınıza giriş yaptıktan sonra hesaplar bölümünden yeni hesap aç linkini tıklayarak dilediğiniz hesap türünü açmanız mümkündür. Vadeli hesap açılışlarında hesaba para yatırmak gerekmekte olup henüz hesabı açtığınız zaman vade sonunda kazanacağınız tutar belirlenmiş olur.

Bu yazı İşbankası kategorisine gönderilmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir