İş Bankası Hızlı Kredi Kampanyası

Ülkemizin lider bankalarından İş Bankası fırsatlarına sürekli yenilerini ekleyerek yüz güldürmeye devam ediyor. Kredi ürünlerindeki yenilik ve avantajlarla müşteri memnuniyetini her daim zirvede tutan İş Bankası bir yeni kampanyasını daha internet yoluyla müşterilerine duyurdu.

Yeni bir kredi kampanyası ile müşterilerinin karşısına çıkan İş Bankası bu kez kredi kullanacaklara anında ve hızlı bir kredi sağlıyor. İş Bankası anında kredi kampanyası ürünü dahilinde İhtiyaç kredisi başvurunuzu İnternet Şubesinden veya İşCep’ten dilediğiniz zaman yapabilir, başvurunuzun onaylanması durumunda şubeye gitmenize gerek kalmadan kredi kullanmanın rahatlığını yaşayabilirsiniz.

iş Bankası’nın sunduğu hızlı kredi kampanyasından 2 şekilde faydalanabilirsiniz. İlk olarak bankanın internet sitesi üzerinden Kredilerim > Hızlı Kredi adımlarını takip ederek, ikinci olarak da İşcep’ten Kredilerim > Hızlı Kredi adımlarını takip edebilirsiniz.

Maksimum 15.000 TL’ye kadar kullanabileceğiniz anında Hızlı Kredi Kampanyasından faydalanmak için şubeye gitmenize gerek yok. 7 gün 24 saat başvuruda bulunabileceğiniz kredinizin onaylanması durumunda kredi tutarı hemen hesabınıza aktarılıyor.

Bu yazı Bankalar, İhtiyaç Kredisi, İşbankası, Kredi Kampanyaları, Krediler kategorisine gönderilmiş ve , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir