İş Bankası Kredi Başvurusu ve Şartlar Nelerdir ?

Kredi ihtiyacı pek çok kişinin maddi sıkıntısını çözebilmektedir. Bu nedenle kişiler ihtiyaçlarını karşılayabilmek için bankaların sunduğu kredi imkânlarından yararlanabilmektedir. Bankaların sunmuş olduğu kredi imkânlarından sizlerde yararlanmak isterseniz dilerseniz bankaların şubelerine gidebilir ya da bankaların müşteri temsilcilerinden yardım alabilirsiniz.

Sizlerde iş bankası kredi başvurusunda bulunmak isterseniz banka şubelerinden ya da müşteri temsilcilerinden yardım alabileceğiniz gibi internet ya da mobil cihazınız aracılığı ile de işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Artık günümüzde pek çok işlemi internet üzerinden çok kısa bir şekilde halledebilme imkânınız olduğundan dolayı kredi çekmek için bankaların şubelerine gitmenize de gerek kalmamaktadır. Bireysel kredi ihtiyacınızı karşılayabilmek için bankalar sizlerden başvuru formu doldurmanızı isteyecektir. Başvuru formu ile birlikte gelir belgenizi gösteren belge, nüfus cüzdanı ya da sürücü belgeniz gibi bir takım belgeleri getirerek kredi başvurusunda bulabilirsiniz.

Kredi ihtiyaçlarını karşılamak isteyen kişiler iş bankası anında kredi imkânlarında da yararlanabilirler. Anında kredi imkânları ile sizlerde hem kredi başvurusunu çok daha hızlı bir şekilde gerçekleştirebilir hem de kredinizin hesabınıza çok daha hızlı yatmasını sağlayabilirsiniz.

Kimi zaman acil nakit ihtiyacınız olabilmektedir. İş bankası kredi başvurusu ile sizlerde acil olarak ihtiyaçlarınızı karşılayabilir, maddi sıkıntıların üstesinden gelebilirsiniz. İş bankası kredi başvurusuna çok daha hızlı bir şekilde başvurmak için cep telefonlarınızı kullanabilirsiniz. Kullandığınız telefonların 4402’ye sms göndererek kredi başvurunuzu hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Cep telefonlarınızdan “Nakıt” yazıp boşluk bıraktıktan sonra TC kimlik numaranızı yazıp yıllık gelirinizi de doğru olarak kodladıktan sonra 4402’ye gönderdiğiniz sms incelenerek sizlere geri dönüş sağlanacaktır. Cep telefonlarınızdan 15.00 TL’ye kadar 48 ay vadeli olarak ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabilirsiniz. Böylece bankaların şubelerine uğramadan çok kısa bir süre içerisinde krediniz hesabınıza yatacaktır.

Bu yazı İşbankası kategorisine gönderilmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir