İş Bankası Multinet Taksit Kampanyası

Yıllardır çıtasını yukarıda tutup gücüne güç katan İş Bankası, kampanya üstüne kampanya yaparak müşterilerinin yüzünü güldürmeye devam ediyor. İş Bankası her müşterisini olduğu gibi çalışan müşterilerini de düşünüyor ve yeni bir kampanya sunarak onların da yükünü hafifletiyor.

Çalışan herkesin yüzünü güldürecek bir kampanyaya imza atan İş Bankası, Multinet yemek kartları ile ilgili yaptığı kampanyayı internet üzerinden duyurdu. Bu yeni kampanyasına göre İş Bankası Kredi Kartlarıyla Ödemelerde 2 farklı fırsat sunuyor. İş Bankası Multinet Kampanyası kapsamında İş Bankası Şirket Kredi Kartlarıyla Multinet (Restonet) yemek kartlarına yapılan ödemelerde 3 taksit fırsatı sunuluyor

Bu kampanyaya dahil olarak ayrıca İş Bankası Şirket Kredi Kartlarıyla Multinet yemek kartlarına yapılan ödemelerde %1 maxipuan fırsatı da siz değerli müşterilere sunuluyor.

16 Kasım 2015 – 17 Mart 2016 tarihleri arasında olmak üzere dört aylık dönemi kapsayan kampanya tüm İş Bankası Şirket kartlarından yapılacak yüklemeler için geçerli oluyor. Kampanyadan faydalanmak isteyen firmaların İş Bankası Şirket Kredi Kart sahibi olmaları gerekiyor. Ayrıca kampanyaya katılım için 444 87 36 no’lu Multinet çağrı merkezinin aranması gerekiyor.

Bu yazı İşbankası kategorisine gönderilmiş ve , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

İş Bankası Multinet Taksit Kampanyası için 3 cevap

  1. Cenk der ki:

    Multinet kullanan şahışlar için oldukça yararlı bir kampanya ve bu yöndeki çalışmalarında iş bankası diğer bankalara göre ön planda.

  2. Zeki der ki:

    Multinet alışverişlerinde taksitlendirme yapılması oldukça iyi ve bir okadar ilgi çekicidir. Böyle kampanyaların yapılası tükeciler tarafından oldukça ilgi görmektedir.

  3. Zekiye der ki:

    Multinet hemen hemen artık heryerde kullanılmaya başlanmış durumdadır. Bu tarz taksitli alışveriş kampanyasının yapılması oldukça iyi ve insanların ilgisini çekmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir