İş Bankası Personel Alımı

İş Bankası memur alımı yapmak için duyuru yapmıştır, Pek çok pozisyondaki eleman açığını kapatmak için çok sayıda memur alımı yapacaktır. İş Bankasının alım yapacağı açık pozisyonlar, çağrı merkezi memuru, müfettiş yardımcısı, gişe memuru gibi daha birçok pozisyonda ihtiyaç bulunmaktadır. İş Bankası memur alımı yapmak için KPSS şartı aramamaktadır.

İş Bankası Personel Alımı için gerekli şartlar nelerdir?

  • Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak,
  • 30 yaşını aşmamış olmak,
  • Erkek adaylar için askerliğini yapmış olmak veya askerlikle iliği bulunmamak,
  • Kamu haklarından yoksun bulunmamak,
  • Sağlık durumu Türkiye’de her bölgede hizmet vermeye elverişli olmak,
  • Affa uğramış olsa bile herhangi bir suçtan dolayı ceza almamış olmak.
  • Çağrı merkezi memuru olmak için; üniversitelerin 4 yıllık fakültelerinden Aktüerya, Bankacılık, Ekonometri, Ekonomi, Finans, Halkla İlişkiler, Hukuk, İktisat, İstatistik, İşletme, Matematik, Maliye, Kamu Yönetimi, Muhasebe, Sermaye Piyasası Kurulu, Sigortacılık, Uluslararası İlişkiler, Uluslararası Ticaret bölümlerinden mezun olmak.

Müfettiş Yardımcısı olmak için; yukarıdaki bütün özelliklere ek olarak, İngilizce, Almanca, Fransızca olmak üzere yabancı dillerden en az birini çok iyi derecede biliyor olmak.

Türkiye’nin hemen hemen her bölgesinde açık pozisyon bulunmaktadır. İl il memur alımı yapılacak şubeleri öğrenip başvuru yapmak için inceleyebilirsiniz. Başvuru dönemleri arasında başvurunuzu yapıp sınav çağrısını beklemelisiniz.

İşe alımlar sadece pozisyon açığı bulunan şubeler için yapılacaktır, şartlara uygun görülen adaylar sınava çağrılacaktır, sınava davet edilip, sınava giren ve başarılı olan adaylara bankanın ihtiyaçlarına göre görev çağrısı yapılacaktır. Daha sonra işe alım süreci başlatılacak ve hazırlanması gereken belgelerin hazırlanması istenecektir, belgelerin incelenmesi ve uygunluğu onaylandıktan sonra işe alınmasına karar verilen adaylar işe alım için çağrılacaktır ve artık İş Bankası ailesinin bir ferdi olacaktır.

Bu yazı İşbankası kategorisine gönderilmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir