İş Bankası SMS İle Şifre Alma İşlemi Nasıl Yapılır?

İş Bankası müşterilerine son derece cazip kampanyalar ile çok daha uygun koşullarda kredi kullanma imkanı sunarken aynı zamanda pek çok işlemin de cep telefonundan kısa mesaj gönderilerek yapılmasını sağlamaktadır. İş Bankası SMS ile şifre alma da bunlardan sadece biridir.

İş Bankası internet bankacılığı şifresi almak işlemleri için İş Bankası internet sitesi üzerinden anında şifre başvurusunda bulunabileceğiniz gibi aynı zamanda İş Bankası müşteri hizmetleri telefon numarası olan 0850 724 0 724 numarasını arayarak sırası ile önce 5 ardından 1 ve yine 1 tuşlarına basmanız durumunda da yeni şifre belirleme işlemlerinizi gerçekleştirme imkanınız bulunmaktadır.

İş Bankası SMS ile şifre alma işlemleriniz için ise sadece kredi kartı şifresi oluşturmak için kullanılabilmektedir. Bunun için geçici şifre oluşturmak için cep telefonunuzun kısa mesaj bölümünden büyük harflerle ve noktalama işaretleri kullanmadan SIFRE yazdıktan sonra kredi kartı numarası hanelerinden son 4 tanesini eklemeniz ve ardından doğum yerinizi ve kredi kartı güvenlik kodu son iki hanesini yazarak oluşturduğunuz bu mesajı 4402 numarasına göndermeniz yeterlidir. Mesajı oluştururken her bilgi sonrası bir boşluk bırakmayı unutmayın!

Bu yazı Bankalar, İşbankası kategorisine gönderilmiş ve , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

İş Bankası SMS İle Şifre Alma İşlemi Nasıl Yapılır? için 15 cevap

 1. Jale der ki:

  İş bankası sms ile şifre aldım.

 2. Hasan der ki:

  İş bankasının cazip kampanyalarından yararlanıyorum.

 3. Ahmet der ki:

  İş bankasından kredi çektim.

 4. Talha der ki:

  Kayıtlı cep telefonumu kullanarak şifre aldım.

 5. Cem der ki:

  Makaleniz sayesinde şifremi aldım.

 6. Mehmet der ki:

  Kredi çektiğim tek banka iş bankası.

 7. Gülşah der ki:

  Bu bankayı kullanma sebebim..

 8. Umut der ki:

  İş banası en sevdiğim banka

  • serdar der ki:

   ben suan yurt dısındayım kartımn sıfresını unuttum yurt dısından musterı hızmetlerını aradım ve arandımda saatten fazla gorusme yaptım bana bı sıfreyı vermekten acız ler bunlar arkadaslar ıslemn sonuna gelyrm teknık hata deyıp durdu turk hattım cekyr ama kntrm olmadgndan sadce sms lere bakabılmekteyım ben hesap kartımın sıfresını nasıl alabılırım

 9. Umut der ki:

  İş bankası en sevdiğim banka

 10. Hamdi der ki:

  İş bankası sayesinde borçlarımı ödedim.

 11. Ece der ki:

  Şifre işlemi için müşteri hizmetlerini aradım.

 12. Mehmet Ali der ki:

  merabah bankamatik kartımın şifresini nasul yapabilirim

 13. Ertan Ersunan der ki:

  Gelen kartlara geçici şifre yüklenmiş yazıyor ama bu şifreyi öğrenmek mümkün değil, sms ile denedim”şifreniz daha önce değiştirilmiş” diye mesaj geldi. Müşteri hizmetlerini arayıp şifre alayım dedim “işlem geçersiz” deyip duruyor. Yani yenilenen kartların neden eski şifresi geçerli olmaz anlamadım, hadi onu geçtim geçici şifre nasıl öğrenilecek onu da anlamadım, İş Bankasının her işi böyle karışık zaten.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir