İş Bankası Tasarruflu Vadeli Mevduat Hesabı Fırsatı

Ülkemizin en prestijli bankalarından olan İş Bankası, yeni hizmeti ile tasarruf yapmak isteyenlerin yüzünü güldürecek. İş Bankası tasarruf yapmak isteyen müşterileri için sunduğu yeni ürününü internet yoluyla duyurdu. Tasarruflarınız için İş Bankası’ndan Şubesiz Vadeli Mevduat Hesabı tüm İş Bankası şubelerinde sizi bekliyor.

Siz de, birikimlerinizi değerlendirmek için “Şubesiz Vadeli Mevduat Hesabı” açtırın, hem avantajlı faiz oranlarından yararlanın, hem de zamandan kazanın.

İnternet Şubesi, Bankamatik veya İşCep kanalıyla Türk Parası, Euro ve Dolar cinsinden açtırabileceğiniz Şubesiz Vadeli Mevduat Hesabı ile şubeye gitmek zorunda kalmadan, mevduatınıza İş Bankası şubeleri kanalıyla açtıracağınız mevduat hesaplarına oranla daha yüksek getiri elde etme imkânına sahip olacaksınız.

İş Bankası’nda 1 ay, 3 ay, 6 ay, 1 yıl, 2 yıl veya 3 yıl vadede ya da istediğiniz gün sayısını vade olarak belirleyerek İnternet Şubesi, Bankamatik veya İşCep kanallarından herhangi birini kullanarak Şubesiz Vadeli Mevduat Hesabı açabilir ve avantajlı faiz oranlarımızdan yararlanabilirsiniz.

Bu yazı İşbankası kategorisine gönderilmiş ve , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir