İş Bankası Toptancı Sektörüne Özel Taksit Kampanyası


Ülkemizin prestijli bankalarından İş Bankası kampanya ağını genişleterek daha çok kişinin yüzünü güldürüyor. Her sektörden müşterisini düşünen bankaların başında gelen İş Bankası, fırsat üstüne fırsat sunmaya devam ediyor. Son kampanyasını da internet sitesi üzerinden duyuran İş Bankası Toptancı Sektöründe yer alan üye işyerlerinden yapılan alışverişlerde ilave taksit imkanı sağlıyor.

İş Bankası’nın bu kampanyasında gıda sektörü haricindeki Toptancı üye işyerlerinden İş Bankası ile yapılan alışverişlerde fazladan fırsatı sunuluyor. 05.01.2016 ile 31.03.2016 tarihleri arasında geçerli olacak olan kampanya kapsamında toptancı üye işyerlerinden Şirket Kredi kartları ve Vadematik ile yapılan 2 taksitli alışverişlerde +3 taksit imkanı sağlanıyor.

Kampanya hakkında biraz daha detay verelim: kampanya kapsamında ilave taksit avantajı 500 TL ve üzeri 2-3-4 arasındaki taksit seçeneklerinde Ocak-Şubat-Mart aylarında olmak üzere kampanyaya dahil üye işyerlerinde geçerli olacak ve kampanyaya Maximum özellikli İş Bankası kredi kartları ve Ziraat Maximum kartları dahil ediliyor.

Bu yazı İşbankası kategorisine gönderilmiş ve , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir