İş Bankası Western Union Kampanyası

Uluslar arası ticari ilişkileri olan ya da sık sık yurtdışına çıkmak zorunda kalanların ortak derdi yurtdışı para gönderim ve alım işlemleridir. İş Bankası, müşterilerinin her işini kolaylaştıracak çözümlere bir yenisini daha ekliyor ve bu işlemlerde sıkıntı yaşayan tüm müşterilerinin derdine derman olacak Western Union hizmetini sunuyor. İş Bankası, yurtdışı para gönderim ve alım işlemlerinde kolaylık sunan Western Union hizmeti ile tüm müşterilerine rahat bir nefes aldırıyor.

Tüm İş Bankası şubeleri, İnternet Şubeleri ve Bankamatiklerinde kullanılabilen Western Union hizmeti, İş Bankası tarafından yurtdışı para gönderim ve alım işlemlerinde kolaylık sağlaması amacıyla sunuluyor. Peki Western Union Nedir? Hemen açıklayalım… Western Union, dünya çapında 200a’den fazla ülke ve bölgede 150 yıldan uzun bir süredir faaliyet gösteren ve dakikalar içerisinde* para gönderip almanızı sağlayan hızlı, güvenli ve yaygın bir para transfer sistemini adı.

Western Union’dan yararlanmak için İş Bankası internet şubelerine, Bankamatiklere veya size en yakın İş Bankası şubesine gelin, yakınlarınız dünyanın neresinde olursa olsun Western Union ayrıcalığıyla kolayca para alıp gönderin. Üstelik İş Bankası müşterisi olmadan ya da İş Banka’sında hesabınız olmasa da İş Bankası şubelerinden Western Union ile dakikalar içerisinde para gönderme ve para alma işlemi yapmanız mümkün.

Bu yazı İşbankası kategorisine gönderilmiş ve , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir