Kredi Notu Düşüklere Kredi Veren Bankalar Hangileri?

Bankaların kredi onayı verme sürecinde değerlendirmeye aldıkları en önemli verilerden biri de kredi notu ortalamasıdır. Kredi notu ortalaması yüksek olan kişiler daha kolay kredi onayı alırken ne yazık ki düşük kredi notu ortalaması olan kişilerin kredi onayı almaları zorlaşmaktadır.

Bu nedenle kredi kullanmak istiyorum diyen kişilerin mutlaka kredi notu ortalamalarını yüksek seviyelerde tutmaya çalışmaları gerekir. Düşük kredi notu ortalamasına sahip olan kişilerin ise kolay kredi veren bankalar üzerinden kredi başvuru formu doldurmaları durumunda kredi onayı almaları mümkün olabilmektedir. Daha yüksek kredi faiz oranları uygulayan kredi notu düşüklere kredi veren bankalar belirli kriterleri karşılayan müşterilerine kredi kullanma izni verebilmektedir.

En kolay kredi veren bankalar sıralamasında ilk sırada Finansbank yer almaktadır. Finansbank ihtiyaç kredisi başvurusu için özellikle de son derece yüksek olan ihtiyaç kredisi faiz oranları uyguladığı paketler için kolay kredi onayı verebilmektedir. Kredi notu düşüklere kredi veren bankalar arasında Odeabank ve ING Bank bankaları da yer almakta olup kara listede olanlara kredi onayı ise verilmemektedir.

Bu yazı Bankalar, Kredi Notu kategorisine gönderilmiş ve , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir