Kredi Notu Yükseltilir Danışmanlık Şirketleri

Çok daha kolay bir şekilde kredi kullanmak isteyen kişilerin ilk yapmaları gereken kredi notunu yüksek seviyelere çekmektir. Kişinin yüksek kredi notu ortalaması sahibiyim diyebilmesi için kredi notunun en az 1.500 puan seviyesinde olması gerekir. Eğer kredi notu ortalaması bu puanın altındaysa kredi başvuru formu dolduran kişinin kredi onayı alması maaşı ve kullanmak istediği kredi tutarı arasında ki dengeye bağlıdır.

Kredi notunun düşük olması büyük bir sorun olarak görülse de aslında atılacak bir kaç küçük adım ile kredi notunun kısa sürede yükseltilmesi mümkündür. Günümüzde bu amaç için hizmet veren danışmanlık şirketleri bulunmakta olup “kredi notu yükseltilir” ilanları veren bu firmalar gerçekten de 3 ay gibi kısa sürede kredi not ortalamanızı dipten zirveye taşıyacak bilgi ve deneyime sahiptir. Kredi notu pek çok istatistiksel verilere dayanmakta olup kredi notu yükseltme hizmeti sunan danışmanlık şirketleri kredi notu yükseltme teknikleri uygulayarak bu verileri rakamsal olarak yukarıya taşıma görevini üstlenmektedir.

Ancak tüm mali verilerinizi açacağınız için kesinlikle bu şirketlerin güvenilir olması çok önemlidir. Bu nedenle danışmanlık şirketinin geçmişi mutlaka araştırılmalı, yeni kurulan şirketler yerine size referans sunan ve daha önce uyguladığı kredi notu yükseltme taktikleri ile müşteri memnuniyeti oranını yüksek tutan şirketler ile çalışılması önerilir. Bu şirketler 3 aylık bir uygulama sonucunda kredi notu güncellemesi ile kredi notu ortalamasını en azından kredi kullanabilir seviyesine yükseltmektedir.

Bu yazı Bankalar, Kredi Notu kategorisine gönderilmiş ve , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir