Kredi Notumu Ücretsiz Öğrenmek İstiyorum

Kredi notu sorgulaması farklı kanallar üzerinden yapılabilmekte olup kredi notu sorgulama ücreti ise kullanılan sorgulama kanalına bağlı olarak belirlenmektedir. Kredi notumu öğrenmek istiyorum diyen kişilerin bir çoğu ise ücretsiz kredi notu sorgulama hizmetlerinden yararlanmak istemektedir. Öncelikle kredi notu öğrenme hizmetlerinin tümünü Findeks internet sitesi vermektedir. Cep telefonunda kredi notu öğrenme ya da bankalardan kredi notu sorgulaması yapılmak istendiğinde bu sorgulamalar tamamen Findeks internet sitesi üzerinden gerçekleştirilmektedir.

Yani siz hangi yöntemi kullanırsanız kullanın sorgulama temel olarak Findeks üzerinden gerçekleştirilir. Ücretsiz kredi notu öğrenme konusunda kullanabileceğiniz ilk yöntem bu site üzerinden sorgulama yapmaktır. Çünkü Findeks internet sitesi üzerinden ilk kez kredi notu sorgulaması yapacak olan kişilere kredi notunu ücretsiz öğrenme imkanı sunulmaktadır.

Yani ilk kez kredi notumu öğrenmek istiyorum diyen kişilere bir seferlik bu sorgulamayı ilk sorgulamaya özel olarak ücretsiz olarak yapılması sağlanmaktadır. Site üzerinden yapılacak olan ikinci ve üçüncü sorgulamalarda ise her sorgulama başına 4.50 lira tahsil edilmektedir. Bunun dışında ücretsiz olarak kredi notu öğrenme hizmeti sunan başka hiçbir yöntem bulunmamaktadır. Özelikle de internet üzerinden ücretsiz kredi notu öğrenme siteleri kesinlikle uzak durmanız gereken yerlerdir. Çünkü kişisel bilgilerinizi paylaşmanız durumunda dolandırılma riskiniz artarken aynı zamanda tam olarak kredi notu ortalamanızın doğru hesaplanması da mümkün değildir. Taksitle akıllı cep telefonu satan yerler ücretsiz kredi notu sorgulaması yapmakla beraber bu sorgulama sonucunu size verip vermeme kararı kendilerine aittir ve bu notun sorgulama amacı sadece telefon onayı alıp alamayacağınızı görmektir.

Bu yazı Kredi Notu kategorisine gönderilmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir