Kredinizi Biz Çekelim Siz Ödeyin

Kredi kullanmak isteyen kişilere yönelik olarak bankalar pek çok kampanya ve seçenek sunmakta olup kredi onayı almak isteyen kişilerin ise belirli şartları taşımaları gerekmektedir. Özellikle de kara listede olmak ya da düşük kredi notuna sahip olmak ne yazık ki kredi red nedenleri arasında ilk sıralarda yer alır. Bu kişilerin kendi yapmış oldukları başvurularda kredi onayı almaları nerede ise imkansızdır.

Kredinizi Biz Çekelim 

Sorunlu krediler olarak gruplandırılan bu krediler için hizmet veren özel finans kurumları bulunmaktadır. Bu kurumlar aslında danışmanlık hizmeti vermekte olup kişinin kredi notunu yükseltme teknikleri uygulayarak kredi çekebilecek seviyeye getirmeyi amaçlar. Ancak kara listede olanlara kredi veren banka bulunmadığı için bu kişilerin kredi onayı almaları mümkün değildir.

Faturalı Hattan Kredi Çekme

Kredinizi biz çekelim siz ödeyin sloganı ile ilan veren firmaların genelde tercih ettiği bir diğer yöntem ise cep telefonundan kredi başvurusu alarak faturalı hatlara kredi vermektir. Bunun için yapılması gereken bu firmalara kredi başvurusunda bulunmaktır.

Bu firmalar sanki taksitli alışveriş yapılmış gibi her ay cep telefonu fatura hattınıza ücret yansıtmakta olup bunun tahsilatını gerçekleştirir. Kişi kredi çekmiş gibi görünmediği içinde düşük kredi notu ortalaması olsa ya da kara listede bulunsa dahi kredi çekmiş olur. Ancak bu firmalar hem son derece fahiş kredi masrafı hem de yüksek oranda kredi faiz oranı uyguladığı için en son çare olarak düşünülmelidir.

Bu yazı İhtiyaç Kredisi, Kredi Kampanyaları kategorisine gönderilmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir