Odeabank 2016 Masrafsız İhtiyaç Kredisi

Uzun zamandır ertelediğiniz ya da aniden ortaya çıkan ihtiyaçlarınız için Odeabank’ın size yeni bir sürprizi var. 2016’yı kafanız rahat biçimde geçirmek, biriken ihtiyaçlarınızı rahatça karşılamak için Odeabank çok cazip bir yeniyıl kampanyası düzenledi.

Henüz ülkemizde yeni olmasına rağmen sunduğu kaliteli hizmet anlayışı ile çıtasını hızla yukarı taşıyan Odeabank, bu yıl size rahat bir nefes aldıracak yeni bir kampanya sunuyor. Odeabank yeni yılla birlikte doğan yeni ihtiyaçlarınızı rahatça gidereceğiniz kampanyasını internet üzerinden duyurdu. Bu kampanya dahilinde dosya masrafı da alınmıyor.

Odeabank’ın 2016 ihtiyaç kredisi kampanyası kapsamında ödemelerini düzenli yapan Odeabank müşterilerinin kredileri %1,29’dan başlayan faiz oranları ile sağlanıyor. Odeabank Dosya Masrafsız Yeni Yıl Kredisi Kampanyasına hemen başvurmak için NAKIT boşluk TC kimlik numaranızı yazarak 8444’e göndermeniz yeterli.

Size en uygun kredi kampanyalarından haberdar olmak için Odeabank’ın internet sitesini ziyaret etmeyi unutmayın.

Bu yazı İhtiyaç Kredisi, Kredi Kampanyaları, Krediler, Odeabank kategorisine gönderilmiş ve , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir