Odeabank Bireysel Finansman Kredisi Kampanyası

Ülkemize giriş yapalı uzun sür geçmemesine rağmen Odeabank çıtasını her geçen gün yükselten cazip kampanyaları ile göz dolduruyor. Eğer Odeabank müşterisiyseniz hayallerinizi gerçekleştirmek için beklemenize gerek yok. İhtiyacınız olan finansman kredisini Odeabank’tan kullanarak hayallerinizi gerçeğe dönüştürebilirsiniz.

Odeabank Bireysel Finansman Kredisi Kampanyası kapsamında yüksek tutarlı nakit finansman ihtiyaçlarınız için, kendinize ya da bir yakınınıza ait bir gayrimenkul ipoteği ile, avantajlı faiz oranları ile Bireysel Finansman Kredisi çekebilirsiniz.

Odeabank’ın web sitesi yoluyla paylaştığı kampanya detaylarına göre, Teminat göstereceğiniz gayrimenkul, konut, işyeri ya da imarlı arsa olabilir. Sahip olduğunuz konutun ekspertiz değerinin %75’ine kadar kredi kullanmanız mümkün. Kampanyaya göre, işyeri veya imarlı arsa ipoteği alınması durumunda ipotek alınacak gayrimenkulün %50’sine kadar kredi kullandırılabilir. Kendinize ait konut ipoteği ile kredi kullanılması durumunda, krediniz Konut Finansmanı Yasası’na tabi olacağından %5 BSMV (Bankacılık ve Sigorta Muameleleri Vergisi) muafiyeti oluyor.

Böyle bir durum söz konusu olduğunda, ödeme planı haricinde bir erken ödeme yapılması durumunda, erken ödenen anapara tutarının %2’sine kadar erken ödeme ücreti alınıyor. Konut ipoteği alınıyorsa, Konut Sigortası ve Zorunlu Deprem Sigortası (DASK) yaptırılıyor.

Odeabank’ın cazip kampanyalarından güncel olarak bilgi sahibi olmak için bankanın internet sitesini ziyaret etmeyi unutmayın.

Bu yazı İhtiyaç Kredisi, Kredi Kampanyaları, Odeabank kategorisine gönderilmiş ve , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir