Odeabank Dosya Masrafsız Kredi Kampanyası

Ani ya da biriken ihtiyaçlar karşısında eğer hazırda nakit yoksa kredi çekmek kaçınılmaz hal alıyor. Ancak kredi kullanmak isteyen herkesin aklında aynı soru işareti beliriyor. Ne kadar dosya masrafı öderim? Dosya masrafı görünürde önemsiz olsa da müşterileri kredi çekmekten alıkoyan bir sebep olarak bile karşımıza çıkabiliyor.

Ülkemize gireli uzun zaman geçmemiş olsa da sunduğu kaliteli hizmetlerle göz dolduran Odeabank bu konuda da çözüm sunan yaklaşımıyla göz dolduruyor. Odeabank dosya masrafında tam da derdinize derman olacak yeni kampanyasını internet üzerinden müşterileri ile paylaştı.

Odeabank’ın kendi internet sitesi üzerinden duyurduğu kampanyası kapsamında dosya masraf alınmıyor. Ödemelerini düzenli yapan Odeabank müşterilerinin kredileri %1,29’dan başlayan faiz oranları ile ödeniyor. Odeabank Dosya Masrafsız Yeni Yıl Kredisi Kampanyasına hemen başvurmak için NAKIT boşluk TC kimlik numaranızı yazarak 8444’e göndermeniz yeterli oluyor.

Odeabank Dosya Masrafsız Yeni Yıl Kredisi Kampanyasına şube üzerinden başvuru yapmak içinse nüfus cüzdanı gerekiyor. Size en uygun kredi kampanyalarından haberdar olmak için Odeabank’ın internet sitesini ziyaret etmeyi unutmayın.

Bu yazı İhtiyaç Kredisi, Kredi Kampanyaları, Odeabank kategorisine gönderilmiş ve , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir