Odeabank İhtiyaç Kredisi SMS

Ülkemizin en genç bankalarından biri olarak ihtiyaç kredisi kullanmak istiyorum diyen kişilere kaçırılmayacak fırsatlar sunan Odeabank özellikle de SMS kredi servisi ile öne çıkmaktadır. Genç bir banka olmasına rağmen rekor sayılabilecek düzeyde kullandırdığı kredi miktarı ile büyük beğeni toplayan Odeabank aynı zamanda sunduğu teknolojik bankacılık hizmetleri ile de diğer bankalardan bir adım öne çıkmayı başarabilmektedir.

İhtiyaç kredisi başvurusu için farklı kanallar sunan banka internetten kredi başvurusu yapılmasını sağlarken aynı zamanda SMS kredi hattına da sahiptir. Odeabank SMS kredi başvurusu için kredi kullanmak istiyorum diyen kişinin cep telefonu kısa mesaj bölümüne NAKIT yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra kimlik numaralarını da ekleyerek oluşturdukları bu yeni mesajı 8444 numarasına göndermeleri yeterli olacaktır.

Göndermiş olduğunuz mesajın ardından Odeabank kredi başvuru sonucu olarak cep telefonu numaranıza banka tarafından mesaj gönderilecek olup onay almanız durumunda kredinizi dilediğiniz Odeabank şubesi üzerinden kullanmanız mümkündür.

Bu yazı Bankalar, İhtiyaç Kredisi, Odeabank kategorisine gönderilmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir