Odeabank Kolay Kredi Başvurusu “Nakit Hazır Kredi”

Odeabank nakit hazır kredi kampanyası ile kredi kullanmak artık çocuk oyuncağı haline getiriliyor. Sizde ihtiyaç kredisi kullanmak istiyorum diyorsanız tek yapmanız gereken hemen Odeabank SMS kredi numarası olan 8444 numarasına NAKIT yazıp ardından bir boşluk bırakarak kimlik numaranızı da ekleyerek oluşturduğunuz bu yeni mesajı göndermek olacaktır.

Bu sayede Odeabank ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmuş sayılırsınız. Banka kimlik numaranız üzerinden kredi notu sorgulaması yapacak ve kriterlerinizi uygun bulursa kredi ön onayı mesajı yollayacaktır. Yani yapacağınız başvurunuz sadece dakikalar içerisinde incelenecek ve Odeabank kredi başvuru sonucu sadece birkaç dakika içerisinde başvuru mesajı yolladığınız cep telefonuna yine SMS olarak gönderilecektir.

Odeabank nakit hazır kredi başvurusu onaylanan kişilerin kredi ön onay mesajı ve Odeabank ihtiyaç kredisi başvuru evrakları ile kendilerine en yakın Odeabank şubesi üzerinden kredi kullanmaları mümkündür. Ön onay alan kredinin kullanılmaması durumunda ise hiçbir şey yapmaya gerek yoktur. Çünkü ön onay kişinin kullanımına hazır olarak ayarlanan kredi limiti olup bunun kullanılmaması durumunda ekstra bir işlem yapılmasına gerek yoktur.

Bu yazı İhtiyaç Kredisi, Odeabank kategorisine gönderilmiş ve , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir