Odeabank Oksijen Hesap Kampanyası

Odeabank ülkemize giriş yapalı çok uzun süre geçmiş olmamasına rağmen, sunduğu fırsatlar ile göz dolduruyor. Hizmet anlayışı ile çıtasını hızla yukarı taşıyan Odeabank, fırsatlarına bir yenisini daha ekledi ve hem paranıza hem hayatınıza artı 2 değer katan yeni bir hesap hizmeti sundu.

Odeabankı’ın hizmeti olan Oksijen Hesap ile birikimleriniz her gün durduğu yerde değerleniyor. Oksijen Hesap ile vadesiz kullanım tutarınızı minimum 2.000 TL olacak şekilde siz belirliyorsunuz ve belirlediğiniz bu tutarın üzerinde kalan birikiminiz her gün artı %2 faiz oranı ile değerleniyor. Böylece paranız beklediği yerde çoğalıyor.

Oksijen Hesap’ın avantajlar bununla da sınırlı değil. Oksijen Hesap ile nakite ihtiyacınız olduğunda, belirlediğiniz vadesiz kullanım tutarına 7 gün 24 saat ulaşın, ister para çekin ister ödemelerinizi gerçekleştirin ayrıca her ay +2 sinema biletiniz, +2 faturanız Oksijen Hesap’tan. Bunlara ek olarak arkadaşlarınızı da Oksijen Hesap’lı yapmanız durumunda tam 2 yıl boyunca bankacılık işlemlerinizden de ücret alınmıyor.

Bu yazı Odeabank kategorisine gönderilmiş ve , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir