Odeabank Vatan Kredi Nasıl Kullanılır?

Kredi kartına taksitli alışveriş yapma konusunda getirilen sınırlamalar sonucunda ne yazık ki pek çok kişi alışveriş yaparken zorlanmaktadır. Satın alma işlemlerinde peşin paraları bulunmayan kişilerin ise bu noktadaki en büyük yardımcıları teknokredi olarak bilinen kredileri kullanmayı tercih etmektedir. Odeabank Vatan kredisi olarak ta bilinen Vatan Bilgisayar Odeabank kredisi de bu kredilerden biridir.

Aslında tekno krediler daha önceleri faturalı alışveriş kredisi olarak bilinen özel bir ihtiyaç kredisi türüdür. Burada kişinin işlemini yapabilmesi için mutlaka önce nakit olarak ya da kredi kartından tek çekim yaparak satın aldığı ürünün ödemesini yapması gerekir. Daha sonra satın aldığınız ürünün faturası ile beraber Odeabank şubelerini ziyaret ederek kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.

Ürünü satın alırken kredi kullanıp kullanmayacağınız konu hakkında fikir edinmek isterseniz bu durumda Odeabank teknokredi başvurusu için sadece TC kimlik numaranızı yazarak 8444 numarasına göndermeniz yeterli olacaktır. Bu mesajın ardından Odeabank kredi başvuru sonucu sadece dakikalar içerisinde cep telefonunuza yine kısa mesaj olarak gönderilecektir. Ancak kredi faiz oranları ile belirlenen tutarlarda üzerine kredi faizi konulacağı için ödenen tutar daha fazla olacaktır.

Bu yazı Bankalar, Odeabank kategorisine gönderilmiş ve , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir