Odeabank’dan PTT’den Kullanabileceğiniz Masrafsız Kredi

Acil ihtiyaçları olup nakit parası olmayan herkesin aklına öncelikle bankaların sağladığı ihtiyaç kredisi çözümleri geliyor. Her banka kendi kredi sistemini sunarak, müşterilerine en uygununu seçmeleri için alternatif oluşturuyor. Bu çözümlerden biri de Odeabank’tan geliyor.

En fazla başvurunun yapıldığı kredilerden biri olan ihtiyaç kredisinde Odeabank, müşterileri için masrafsız bir yol sunuyor. Nakit sorunu yaşayan herkesi düşünen Odeabank PTT’den kullanılabilecek yeni bir kredi avantajı sunuyor.

İnternet üzerinden müşterileri ile ayrıntıları paylaşan Odeabank’ın bu kampanyası kapsamında Odeabank İhtiyaç Kredisi’ne PTT işyerlerinden de kolayca başvurmanız, kredinizi PTT’den kullanmanz ve taksit ödemelerinizi PTT işyerlerinden yapabilmeniz mümkün.

Odeabank’ın masrafsız kredisine birden fazla yoldan başvuru yapabilirsiniz. İstediğiniz takdirde NAKIT boşluk TC kimlik numaranızı 8444’e göndererek, isterseniz PTT şubelerinden ya da Odeabank şubelerinden başvurunuzu kolayca yapabilirsiniz.Kampanya hakkında daha detaylı bilgi için bankanın web adresini ziyaret edebilir ya da müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz.

Bu yazı İhtiyaç Kredisi, Kredi Kampanyaları, Krediler, Odeabank kategorisine gönderilmiş ve , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir