Peşinatsız Araç Kredisi Veren Bankalar

Araç kredisi kullanmak isteyen kişilerin zorlandıkları konuların başında gerekli peşinatı toplayabilmek yer almaktadır. Çünkü taşıt kredisi kullanmak istiyorum diyen kişilere bankalar belirli oranda kredi kullandırmaktadır.

Bankalar arasında değişkenlik göstermekle beraber genelde taşıt kredisi kullandırım oranı yüzde 70 olarak uygulanmaktadır. Yani 100 bin liralık taşıt almak isteyen kişiler en fazla 70 bin liraya kadar kredi kullandırmaktadır.

Peşinatsız Araç Kampanyaları 2016

Araba almak isteyen kişilerin taşıt kredisi kullanmak dışında tercih edebilecekleri bir diğer yöntem de araba markalarının düzenledikleri finansman kampanyalarıdır. Peşinatsız araba kampanyaları düzenleyen otomobil markaları bulunurken bu kredi kampanyalarını düzenli olarak takip etmek işinizi kolaylaştıracaktır. Özellikle de araba markalarının yıl sonu kampanyaları kapsamında peşinatsız araç kredileri kullandırılmaktadır.

Peşinatsız Araç Kredileri 

Bankaların araç kredisi kampanyaları oldukça fazla olmakla beraber ne yazık ki tamamına taşıt kredisi veren banka bulunmamaktadır. Ancak ikinci el araç kredisi kullanmak isteyen kişilere araba markaları kendi finans sistemleri üzerinden finans desteği sağlamaktadır. Sıfır araç kredisi kullanmak isteyen kişilere yönelik olarak ise araba markaları peşinatsız araba satın almak için destek vermekte ve özellikle de yüksek fiyatlı araçlarda verilen destek artmaktadır.

Bu yazı Bankalar, Kredi Kampanyaları, Taşıt Kredisi kategorisine gönderilmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir