PTT Kredisi Nasıl Alınır, Kimler Alabilir?

Her geçen gün şube sayısını baş döndürücü bir hızla arttırmaya devam eden PTT bankalar ile gerçekleştirdiği anlaşmalar ile şubelerini artık çok daha aktif bir şekilde kullanmaktadır. Uygun fiyatlı PTT havalesi gibi işlemlerin yanı sıra PTT kredisi de en çok tercih edilen PTT hizmetleri arasında yer almaktadır.

Emeklilere özel PTT kredisi kampanyası ile emekli olan kişilere çok daha uygun koşullarda ve bankalar ile kıyaslandığında çok daha uygun koşullarda kredi kullanma imkanı sunulurken aynı şekilde bireysel ihtiyaç kredisi paketlerinde de bu avantajların sağlanmasına devam edilmektedir.

PTT den emekliye kredi paketinde 40 bin liraya kadar ihtiyaç kredisi kullanma imkanı sağlanırken bunun için aranan tek şart kredi başvuru formu dolduran emeklinin maaşını PTT şubelerinden almasıdır. PTT kredisi başvurusu için ise PTT şubeleri üzerinden kredi başvuru formu doldurmanız yeterli olacaktır. Ekran üzerinden yapılan değerlendirmenin ardından başvurunuz olumlu kabul edilirse PTT kredi onayı verilerek PTT kredisi veren bankalar üzerinden kredi kullanma işleminiz tamamlanacaktır.

Bu yazı İhtiyaç Kredisi kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

PTT Kredisi Nasıl Alınır, Kimler Alabilir? için 1 cevap

  1. Yasemin Günel der ki:

    Merhabalar kolay gelsin ptt den rahmetli babamın maaşını alıyorum ev almak istiyorum kredi durumu hakkında bilgilenmek istiyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir