Şekerbank Çiftçilere Özel Bereketli Fırsatlar

Her iş alanından müşteri çeşitliliğine sahip olan Şekerbank her müşterisi için özel çözümler üretmeye devam ediyor. Son kampanyasını lider operatörlerden Vodafone ile gerçekleştiren Şekerbank, çiftçilere özel olarak düzenlediği yeni kampanyasını internet üzerinden duyurdu.

Şekerbank ve Vodafone, “Dijital Çiftçi, Kazanan Çiftçi” platformu kapsamında çiftçilerin dijitalleşmesini ve finansal kaynaklara erişimini kolaylaştırmak için gerçekleştirilen iş birliği kapsamında yeni bir kampanya gerçekleştirdi. Şekerbank’ın çiftçilerin toprağını, köyünü bırakıp gitmesin diye oluşturduğu “Aile Çiftçiliği Bankacılığı” kapsamındaki finansman ürünlerinde, Vodafone Çiftçi Kulübü üyelerine %15’e varan faiz indirimi sunuyor.Çiftçiler ayrıca, Vodafone cep telefonu faturalarını da faizsiz ve hasat zamanında ödeyebiliyor

Kampanyadan Kimler Faydalanabilir? Hemen aktaralım: Vodafone Çiftçi Kulübü üyesi olan çiftçilerimiz Aile Çiftçiliği kredi ürünlerindeki faiz oranı indirim avantajlarından ve ‘Tüm Yıl Konuş Hasat Zamanı Faizsiz Öde’ kampanyasından faydalanabilirler. Bereketli Fırsatlardan yararlanmak için tüm Şekerbank şubelerinden başvurularınızı yapabilirsiniz.

Bu yazı Şekerbank kategorisine gönderilmiş ve , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir