Şekerbank Ekokredi Kampanyası

Ev giderleri herkesin ortan sorunu. Bu probleme çözüm, her anlamda yanımızda olan bankalardan geliyor. Ülkemizin sektöründe lider bankalarından olan Şekerbank ev giderlerinde yükünüzü azaltacak yeni kredi ürününü internet aracılığıyla müşterilerine duyurdu.

Dünya gündeminin ilk sıralarında olan enerji tasarrufu ve verimliliği konusunda bireyler bilinçlendikçe, doğal kaynakların azalması sonucunda herkes giderlerini kısmaya, çevre konusunda önlemler almaya başladı. Sizde bilinçli bir birey olarak enerji tasarrufuna yönelik her türlü yatırımınız için Şekerbank’tan uygun ödeme koşullarıyla kredi alabilir, elektriğe, yakıta, suya, doğalgaza ödediğiniz tutarı azaltabilirsiniz.

Peki Şekerbank’ın sunduğu ekokredi hangi finansmanları kapsıyor? Şekerbank ekokredi ürünlerine yalıtım Kredisi kapsamında, duvar, çatı, kapı ve pencere için; ısı Yalıtımı, su yalıtımı, ses yalıtımı, yangın yalıtımı finansmanı için, verimli ısıtma/soğutma kredisi kapsamında klima, kazan, kombi, tesisat, radyatör, ısı paylaşım sistemleri, doğalgaz abonelik projeleriniz ve uygulamalarınızın finansmanı için, A sınıfı elektrikli cihazlar kredisi kapsamında buzdolabı, derin dondurucu, çamaşır makinası, bulaşık makinası, kurutma makinası, fırın gibi mutfak, banyo gibi alanlarda kullanılan A sınıfı elektrikli cihazların finansmanı için kullanabilirsiniz.

Bu yazı Kredi Kampanyaları, Şekerbank kategorisine gönderilmiş ve , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir