Şekerbank Güzel Evim Konut Kredisi Fırsatı

Uzun yıllardır hayalini kurduğunuz eve sahip olmanız artık imkansız değil. Geçmişte ev sahibi olmak nakit parası olmayanlar için imkansız gibi görünse de günümüzde bankaların sağladığı konut kredileri ile artık bu hayal olmaktan çıkıyor. Bankaların sağladığı size en uygun konut kredisi ürününden faydalanarak aradığınız eve sahip olmanız artık mümkün.

Müşterileri için en uygun çözümleri sunan bankalardan olan Şekerbank, ev sahibi olmak isteyenler için en uygun alternatifleri sunmaya devam ediyor. Şekerbank Konut Kredileri ile, hayalinizdeki konuta bütçenize uygun ödeme planları, uygun faiz oranları ve kolay kredilendirme süreçleri ile sahip olmanız artık çok kolay.

Şekerbank yeni kredi ürünü olan Güzel Evim Konut Kredisi Kampanyasını internet üzerinden müşterileri ile paylaştı. Şekerbank Güzel Evim Konut Kredisi Kampanyasına hemen başvurarak, 120 aya kadar vade imkânı ile hayalinizdeki evin sahibi olabilirsiniz.

Güzel Evim Konut Kredisi Kampanyası kapsamında faiz oranı 3 ile 120 ay arası % 1,25 olarak belirlenmiş durumda. örneğin 100 bin TL olarak kullandığınız kredinizi 120 ay vadeyle alırsanız aylık taksit tutarlarınız sadece 1,613.35 TL oluyor. Toplam da bankaya geri ödeyeceğiniz tutar ise 193,560 TL oluyor.

Bu yazı Konut Kredisi, Kredi Kampanyaları, Şekerbank kategorisine gönderilmiş ve , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir