Şekerbank Şeker Çocuk Hesabı Kampanyası

Prestijli bankalardan Şekerbank, müşterileri için ürünlerine yenilerini ekleyerek yüz güldürmeye devam ediyor. Şekerbank son olarak sunduğu Şeker Çocuk Hesabı ile sizi olduğu kadar çocuklarınızın geleceğini de düşünüyor. Şekerbank çocuğunun geleceğini garantilemek isteyen müşterileri için Şeker Çocuk Hesabı’nı internet üzerinden duyurdu. Peki Şeker Çocuk Hesabı nasıl kullanılır?

Şeker Çocuk Hesabı TL, EURO ya da USD para birimlerinden açılabiliyor ve vadesi 5 yıl olarak belirtiliyor. Hesap açılışı sırasında tercih edilen aylık ödeme tutarı değiştirebilen Şeker Çocuk Hesabına, yatırılacak aylık minimum tutar 50 TL/EUR/USD, maksimum 5.000 TL/ 2.500 EUR/USD aralığında.

Şeker Çocuk Hesabı ödemeleri konusunda ise talimatınıza istinaden aylık ödemeleriniz vadesiz hesaptan yapılabileceği gibi Şekerbank kredi kartından otomatik ödeme talimatı ile yapılabiliyor. Ayrıca ilk ödemenizle beraber birikimleriniz avantajlı faiz oranıyla değerleniyor. Bunun yanında maksimum ödeme tutarını geçmemek şartıyla hesap açılışında başlangıç tutarı yatırarak hemen faiz kazanmaya başlanabiliyor.

Şeker Çocuk Hesabı’nın Avantajlarından da bahsedelim: Şeker Çocuk Hesabı çocuklarınıza tasarruf alışkanlığı kazandırıyor ve çocuklarınızın gelecekteki eğitim ve ihtiyaçları için güvence sağlıyor. Ayrıca küçük birikimlerinize avantajlı faiz oranı sunuyor. Şeker Çocuk Hesabı açtırmak için en yakın Şekerbank şubesine uğramayı unutmayın.

Bu yazı Şekerbank kategorisine gönderilmiş ve , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Şekerbank Şeker Çocuk Hesabı Kampanyası için 4 cevap

 1. Ferdi der ki:

  Gençlere çocuklara yönelik böyle hesaplar açılarak birikime teşvik etmek oldukça önemli.

 2. Kaan der ki:

  Bankaların genellikle böyle kampanyaları insanların çocuk yaşta bankaları tanımalarını sağlamaktır.

 3. Kadem der ki:

  Çocuk hesaplarındaki kampayalar aktif olarak artmakta olması çok iyi böylelikle birikim yapmaları sağlanıyor.

 4. Kahraman der ki:

  Bankalar arasında en çok özellikleri olan hesap olarak Şekerbank hizmet vermekte.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir