Şekerbank Taksitli Kredili Hesap Kampanyası

Tam da ihtiyacınız olduğu anda hesabınızda hiç nakitinizin kalmaması yüzünden artık endişelenmenize gerek yok. Bankaların sunduğu kredili mevduat hesapları ile hesabınızda her zaman para bulunuyor. Müşterilerine avantajlı kredili mevduat hesabı sunan bankalardan biri de ülkemizin prestijli bankalarından olan Şekerbank…

Şekerbank müşterilerinin hesaplarında para bitmiyor. Şekerbank’ın sunduğu Taksitli Kredili Mevduat Hesabı Fırsatı ile artık ödemesini zorlanmadan yapabileceğiniz bir hesabınız olacak. Peki Şekerbank’ın sunduğu Taksitli Kredili Mevduat Hesabı nedir? Hemen açıklayalım…

Taksitli Kredili Mevduat Hesabı tarafınıza tanımlanan Kredili Mevduat Hesabı limitinizi ya da borç bakiyenizi 3-12 ay arası vade seçenekleri ile taksitlendirebileceğiniz bir hesap. Şekerbank müşterilerine özel olarak sunulan bu ürün, kullandığınız miktarı da zorlanmadan ödemenize olanak tanıyor.

Şekerbank Taksitli Kredili Mevduat Hesap sahiplerine büyük avantaj sağlıyor. Hesap kapsamında normal Kredili Mevduat Hesabınıza uygulanandan daha düşük bir faiz oranı uygulanıyor ve borcunuzu tercih ettiğiniz vadeye göre, isterseniz kısa, isterseniz uzun vadede düşük taksitlerle ödeme imkânı sağlanıyor. Böylece her defasında yeni bir kredi başvurusunda bulunmadan istediğiniz zaman taksitli kredi kullanma avantajınız oluyor.

Taksitli Kredili Mevduat Hesabı başvurusu yapmak çok kolay. Şekerbank Taksitli KMH başvurusunu Şekerbank şubelerinden yapabilirsiniz. Şekerbank Taksitli Kredili Mevduat Hesabı ile minimum 500 TL, Maksimum 30.000 TL tutarında Taksitli KMH kullanarak alışverişinize devam edebilirsiniz.

Bu yazı Şekerbank kategorisine gönderilmiş ve , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir