Şekerbank’tan Kart Sahibi Olmak Artık Çok Kolay

Bankalarla iç içe yaşadığımız günümüzde, banka kartları da hayatımızın bir parçası haline geldi. Ülkemizin prestijli bankalarında Şekerbank’ın ise yeni bir sürprizi var. Eğer Şekerbank müşterisiyseniz çok şanslısınız; çünkü sunduğu ürünler ile hayatımızı kolaylaştıran Şekerbank’tan bir kolaylık daha geldi. Şekerbank’ın internet üzerinden yaptığı açıklamaya göre Şekerbank ürünlerine sahip olmak artık çok daha kolay.

Şekerbank bünyesinde sunulan Şeker Bonus, Bütçem Benim Bonus ve Ücretsiz Şeker Kart Kart2lardan birine sahip olup avantajlı bir dünyaya adım atmak isterseniz artık işiniz çok daha kolay ve hızlı. SMS, İnternet ve Telefon Bankacılığı ile istediğiniz ürünü seçin kredi kartınızı hemen alın.

İkinci bir yol olarak ise, sizden istenilen bilgileri eksiksiz olarak tamamlayarak, başvuru sonucunuzu cep telefonunuza gelen sms ile anında öğrenebilirsiniz. Kredi kartınız sistemlerimizde kayıtlı olan adresinize en kısa sürede ulaştırılacaktır. Peki hangi kanallardan başvurabilirsiniz? Hemen açıklayalım:

Bankaya ilk olarak SMS ile başvuru yapabilirsiniz. Şeker Bonus Kart başvurunuz için tüm operatörlerden 1953’e BONUS boşluk TCKN numaranızı yazıp göndererek başvuruda bulunabilirsiniz. İkinci olarak İnternet Şubeden Başvuru yapabilirsiniz. Bireysel İnternet şubesi müşterisi iseniz “Başvurular“ menüsü altında yer alan “Şeker Bonus / Şeker Kart / Bütçem Benim Bonus ” adımından kredi kart başvurusunda bulunabilirsiniz.

Son olarak 4447878’den Başvuru yapabilirsiniz. Sesli Yanıt Sistemi üzerinden Kart işlemleri / Başvuru menüsünü tuşlayarak Şeker Bonus , Bütçem Benim Bonus ve Şeker Kart talebinizi Müşteri Temsilcisine iletebilir, adresinize gönderilen kartınızı hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Bu yazı Bankalar, Şekerbank kategorisine gönderilmiş ve , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Şekerbank’tan Kart Sahibi Olmak Artık Çok Kolay için 3 cevap

  1. Hakan der ki:

    Şekerbank başvurularını artık kolaylıkla sms yöntemiyle yapabiliyor. Ve kısa sürede kolaylıkla cevap alabilir olmak gayet iyi.

  2. Huseyin der ki:

    Şekerbank internet web sitesinden kolaylıkla başvuru yapabiliyor olmamız çok iyi ve kısa sürede böylelikle hızlı bir şekilde sonuç alabiliyoruz.

  3. Hakkı der ki:

    Şekerbank bu konuda hizmetleri ile hızlı ve güvenilir imkan sağlamakta. İnsanların başvurularını kolaylıkla sonuçlandırmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir