Sicili Bozuk Olanlara Kredi Çıkartılır 2016

Kredi sicili kişinin şimdiye kadar kullandığı krediler ve kredi kartı gibi ürünlerin ödeme düzenleri verilerinin hesaplanması sonucu elde edilmekte olup kredi sicili bozuk olanların kredi kullanmaları ne yazık ki zorlaşmaktadır. Bu nedenle bu kişilerin kredi onayı alabilmeleri için takibe düşene kredi onayı almaları konusunda hizmet veren danışmanlık firmaları ile çalışmaları önerilmektedir.

Sicili bozuk olanlara kredi çıkartılır ilanları veren bu danışmanlık firmaları mümkün olan en kısa sürede kredi notu ortalamanızı yükseltecek hamlelerde bulunmakta ve bu sayede kredi onayı alınmasını kolaylaştırmaktadır. Sicili bozuk olana kredi verilmesi konusunda bankalar isteksiz davransa da bu danışmanlık firmaları bankaların bu düşüncelerini değiştirecek olan önemli adımlar atılarak kredi notunu pozitif yönde değiştirecek önemli girişimlerde bulunmaktadır.

Bu nedenle düşük kredi notu ortalaması olan ya da bankalar bana kredi vermiyor diyen kişilerin mutlaka kredi onayı alabilmeleri adına kolay kredi veren bankalar üzerinden kredi başvurusunda bulunmaları bundan da önce kredi notu sorgulaması yaparak kredi notu ortalamalarına göre başvuruda bulunmaları gerekir. Kişinin kredi notu ortalaması aynı zamanda ne kadara kadar kredi kullanabileceğini de belirleyen önemli etkenlerden biridir. Bu not ortalamasına bağlı olarak yapılan başvurularda kredi red nedenleri oluşmayacağı için başvuru kabul edilecektir.

Bu yazı Kredi Notu kategorisine gönderilmiş ve , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir