TC No İle Kredi Notu Öğrenme Nasıl Yapılır?

Kredi notumu öğrenmek istiyorum diyen kişilere sunulan kredi notu sorgulama seçeneklerinden biride TC no ile kredi notu öğrenme hizmetidir. Bunun için tek yapmanız gereken Findeks kredi notu internet sitesi üzerinden kimlik numaranız ile üyelik kaydı açmanızdır. Findeks üyeliği ücretsiz olup yine yapılan ilk kredi notu sorgulaması için de ücretsiz kredi notu öğrenme hizmeti sunulmaktadır.

Ancak kredi notu güncellemesi yapıldığı için her 3 ayda bir kredi notu değişmekte olup yapılacak olan ikinci ve sonrası kredi notu öğrenme işlemleri ücretlidir. Findeks kredi notu öğrenme ücreti 4.50 lira olup çoklu paketleri içeren sorgulama ücretlerinde ise çeşitli fiyat avantajları sunulmaktadır. Yine cep telefonu operatörleri de kredi notu öğrenme hizmeti sunmakta olup burada önemli olan en düşük fiyatlı hizmetten yararlanmayı amaçlamaktadır.

Turkcell kredi notu sorgulama hizmetinde yine kimlik numarası bilgisinden yararlanmakta olup kredi notu sorgulama ücreti olarak ise 9 lira tahsil edilmektedir. SMS ile kredi notu öğrenme hizmetinden yararlanmak isteyen kişilerin Turkcell hatlı cep telefonlarının SMS bölümünden kimlik numaralarını yazıp ardından bir boşluk bırakarak doğum yıllarını da yazarak 1122 numarasına göndermeleri yeterli olacaktır.

Bu yazı Kredi Notu kategorisine gönderilmiş ve , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

TC No İle Kredi Notu Öğrenme Nasıl Yapılır? için 5 cevap

 1. mehmet der ki:

  Sahip olduğunuz kredi notunu dakikalar içinde öğrenebilmek için uğraşmaya artık gerek yok. Findeks üzerinden dakikalar içerisinde öğrenebilirsiniz.

 2. ahmet der ki:

  Çekeceğiniz krediler için bankalara gidip tonla vakit harcamanıza veya sıra beklemenize artık gerek yok. Findeks sayesinde online ortamdan kredi notunuzu öğrenebilirsiniz.

 3. ali der ki:

  Alacağınız kredi için ön bilgi almak online ortamda çok daha kolay. İstediğiniz kredi miktarı için TC kimlik no ile Findeks üzerinden istediğiniz bilgiye ulaşabilirsiniz.

 4. burcu der ki:

  Yapacağınız kredi başvuruları için ön bilgi almak her zaman en doğrusudur. Findeks ile sadece TC kimlik numaranız ile dakikalar içinde kredi notunuzu öğrenebilirsiniz.

 5. hande der ki:

  Evraklar ile uğraşıp bankalarda bekleme sıralarına girmek yorucu değil mi ? Artık TC kimlik numaranız ile birlikte Findeks sayesinde başvurular yapabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir