TEB Arsa Kredisi Kampanyası

Yatırım denince akla gelenler arasında gayrimenkul, döviz, altın ve arsa olur. Gittikçe değeri artan bir yatırım aracı olan arsa, durduğu yerde değer kaybetmeyip değerinin çok üstüne alıcı bulabildiği için en çok tercih edilen yatırım araçları arasında.

Yatırım bir yana konut yapmak için de gereken temel şey olan arsa almak artık sandığınız kadar zor değil. Arsa alabilmek için eğer nakit paraya ihtiyacınız yok. Türkiye’nin en prestijli bankalarından TEB, bu konuda da size destek olmaya devam ediyor. TEB sunduğu arsa kredisi ürünü ile ihtiyacınız olan arsayı size veriyor.

TEB Arsa Kredisi Kampanyası kapsamında kullanmış olduğunuz kredinizin faizi, piyasadaki faiz oranı değişikliklerinden etkilenmeden kredi vadesi boyunca sabit kalıyor. TEB’in avantajlı koşulları ile kredinizi 36 aya varan uzun vade avantajları ile kullanabilir ve taksitlerinizi rahat rahat ödeme imkanından faydalanabilirsiniz. TEB Arsa Kredisi Kampanyasından faydalanarak arsa sahibi olmak için size en yakın TEB şubesine uğramayı unutmayın.

Bu yazı Kredi Kampanyaları, Krediler, TEB kategorisine gönderilmiş ve , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir