TEB Düşük Faizli Konut Kredisi Kampanyası

Ev sahibi olmak isteyen herkesin ilk alternatifi arasında kredi çekmek yer alıyor. Ancak çekilen konut kredisi kadar da faizin eklenmesi müşterilerin gözünü korkutuyor. Ülkemizin lider bankalarından TEB, faizlerle boğuşmadan ev sahibi olmak isteyen müşterileri için yeni bir fırsat sunuyor.

Türk Ekonomi Bankası (TEB), konut kredisi için başlattığı yeni kampanya kapsamında konut kredisi faizlerini yüzde 1,10’a kadar çekti. TEB, şu an konut kredilerinde en uygun fiyatlama ile kredi veren bankalardan biri durumunda.

Kampanya detaylarına biraz daha inecek olursak: müşterilerinin bütçesine ve ihtiyacına ve tüm müşterilere ödeme güçlerine göre farklı ödeme planları oluşturabilen Türk Ekonomi Bankası (TEB), başlattığı kampanya ile ev sahibi olmak ya da konuta yatırım yapmak isteyenler için kredi faiz oranını %1,10’a çekerek cazip bir kredi kampanyası sundu.

TEB bunun yanında ikinci bir fırsat sunuyor. TEB’den kredi başvurusunda bulunduğunuz takdirde kredi sonucunuz 3 saat içerisinde size bildiriliyor.

Bu yazı Konut Kredisi, Kredi Kampanyaları, TEB kategorisine gönderilmiş ve , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir