TEB Fatura Taksit Kampanyası

Zaman zaman ev bütçesini zorlayıcı hale gelse de faturalar her evin ortak giderini oluşturuyor. Özellikle kış aylarında hayli kabaran doğalgaz faturası, cep yakıyor desek yerinde olur. Her evin maddi yükü olan faturalarla ilgili TEB’in size bir sürprizi var. Hayatın her alanında kolaylıklar sunan prestijli bankalardan TEB, evinizin ekonomisini düşünmeye devam ediyor.

Yeni kampanyasını internet üzerinden müşterileri ile paylaşan TEB, bu kampanyasında TEB Bonus Card’ınız ile 31 Mart 2016 tarihine kadar doğalgaz faturası ödemelerinizde 3 taksit fırsatı sunuyor. 01 Kasım 2015– 31 Mart 2016 tarihleri arasında geçerli olacak olan kampayaya göre, taksit olanağı belirtilen tarih aralığında IGDAS veznelerinden ve www.igdas.com.tr üzerinden gerçekleşen işlemler için geçerli. Kampanyadan yararlanmak için müşterilerin önce katılım SMS’i göndermeleri gerekiyor.

TEB’in fatura kampanyası kapsamında kampanyaya katılım sonrası”GAZ” yazarak 4616’ya SMS gönderen müşterilerin doğalgaz ödemeleri ücretsiz olarak 3 taksitte ekstrelerine yansıtılıyor. Son olarak kampanyaya katılım sağlanabilmesi için işlemlerin mutlaka Bonus POS’undan geçmesi gerekiyor. Kampanyaya katılmadan önce yapılan doğalgaz ödemeleri kampanyaya dahil edilmiyor.

Bu yazı TEB kategorisine gönderilmiş ve , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir