TEB Marifetli Hesap Kampanyası


Ülkemizin lider bankalarından TEB, birikim yapmayı seven müşterileri için yeni bir tasarruf hesabı sundu. TEB, yen, ürünü olan Marifetli Hesap Kampanyasını internet sitesi yoluyla paylaştı. Birikim yapmak isteyenler tarafından ilgi görecek olan Marifetli Hesap Kampanyası hakkında daha detaylı bilgi verelim…

Marifetli Hesap ile birikimlerinizin özel faiz oranları ile gecelik vadeli mevduatta günden güne büyüdüğünü görebilirsiniz. Dilediğiniz zaman para yatırma, para çekme işlemlerinizi gerçekleştirebilir, EFT/havale işlemlerinizi de ücret ödemeden yapabilirsiniz. Üstelik karma paketler ile hoş geldin faiz döneminin ardından ek faiz kazanma imkanı da yakalarsınız.

TEB Marifetli Hesap günlük vadeli olarak çalışır ve her gün anapara ve faizin değerlendirmesini sağlar. Marifetli Hesap açtıran müşterilere ilk bir ay boyunca avantajlı Tanışma Faizi sunuluyor. Ayrıca hesabı açmanız için herhangi bir bakiye sınırı konulmuyor. Marifetli hesap açtırmak için bir kaç alternatif sunuluyor. Marifetli hesabınızı teb.com.tr’den, şubeden veya telefon bankacılığından kolayca açtırarak hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Bu yazı TEB kategorisine gönderilmiş ve , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

TEB Marifetli Hesap Kampanyası için 4 cevap

 1. Ferdi der ki:

  Birikim yapmak isteyenler için güzel bir imkan. Böyle kampanyalar önemli.

 2. Jerfi der ki:

  Para Birikimi yaparken paranızı istediğinizde çekip yatırabilmek önemli ve ne kadar kazanç sağlıcaksınız iyi bilmeniz lazım.

 3. Jeyan der ki:

  Marifetli hesap kampanyasının en güzel yanı istediğimizde para çekip yatırabiliyor olmamız

 4. Jiyan der ki:

  Bankalar arasında bir çok kampanya oluyor fakat böyle faizleri yüksek olanları tercih etmemiz gerekiyor 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir