TEB Markafoni İndirimli Alışveriş Kampanyası

Özellikle çalışan bireyler için mağazaya gitmektense internet üzerinden alışveriş yapmak büyük kolaylık sağlıyor. İnternet üzerinden alışveriş yapan herkesin ilk dikkat ettiği nokta da indirim oluyor. Ülkemizin sevile bankası TEB, alışveriş rutinini internet üzerinden gerçekleştiren herkes için cazip olan yeni kampanyasını internet yoluyla müşterileri ile paylaştı.

TEB’in sunduğu yeni indirim kampanyası dahilinde CEPTETEBliler’e Markafoni’de %20 İndirim sunuluyor. Biraz daha detaya girelim… Bu kampanya dahilinde CEPTETEB Kredi Kartı ile Markafoni.com’da yapılacak tüm alışverişlere yüzde 20 oranında indirim imkanı sunuluyor. Üstelik İndirimli alışverişe başlamak için CEPTETEB Kredi Kartı’nın olması yeterli oluyor.

Kampanyadan yararlanmak için ve Markafoni.com’dan % 20 indirimli alışveriş yapmak için öncelikle CEPTETEBLİ olmalısınız. CEPTETEB ile markafoni.com’da harcamanız dönem içi işlemlerine yansıdıktan sonra, 5 gün içerisinde CEPTETEB Kredi Kartı’na %20 indirim iadeniz gerçekleştiriliyor. Aylık olarak iade edilecek maksimum tutar ise 30 TL.

TEB Markafoni İndirimli Alışveriş Kampanyası 02.12.2015 ile 30.11.2016 tarihleri arasında geçerli. Kampanya dönemi boyunca en fazla 150 TL indirim kazanabilme şansınız var. Ek kart sahiplerinin de yararlanabildiği kampanyada yapılan harcamanın iptali gerçekleşirse 30 gün içerisinde verilen iade geri alınıyor.

Bu yazı TEB kategorisine gönderilmiş ve , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir