TEB Üstü Biriksin Kampanyası

Bankacılık sektöründeki prestijini her sunduğu fırsat ile daha da üst sıralara taşıyan TEB, yeni kampanyası ile tüm müşterilerine kaçırılmaz bir fırsat sunuyor. TEB yeni kampanyası ile birikim yapmak ya da birikimlerini değerlendirmek isteyen müşterilerinin yüzünü güldürecek.

İnternet aracılığı ile yeni Üstü Biriksin Hesap Kampanyasını müşterileri ile paylaşan TEB, bu kampanyası ile cep güldürmeye devam ediyor. Üstü Biriksin Hesap açtırın, paranız harcanırken biriksin. Şimdi TEB Üstü Biriksin Hesap ile ilgili ayrıntılara geçelim:

Üstü Biriksin Hesap Kampanyası nedir? TEB Üstü Biriksin Hesap, günlük vadeli mevduat özelliklerine sahip ve sadece gerçek kişilerce açılabilecek bir tasarruf hesabıdır. TEB Üstü Biriksin Hesap’ta banka kartıyla pos üzerinden yapacağınız harcama, belirleyeceğiniz bir katsayı tutarına ve onun katlarına (1, 2.5, 5, 7.5, 10, 20, 50) tamamlanır ve geriye kalan tutar hesabınızdan aynı gün içinde Üstü Biriksin Hesap’a aktarılıyor.

Örnek vermek gerekirse, katsayı olarak 10’u seçtiğiniz takdirde 17 TL’lik bir harcama yaptıysanız, 10 TL’nin katı olan 20 TL’ye tamamlanır ve geri kalan 3 TL vadesiz hesabınızdan Üstü Biriksin Hesabınıza aktarılır. Böylece Üstü Biriksin Hesap ile fark etmeden birikim yapmış olursunuz. Üstelik 1 yıl boyunca ürünü kullandığınız taktirde, yaptığınız harcamaların %20’si TEB’den size hediye.

Bu yazı TEB kategorisine gönderilmiş ve , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir