Ücretsiz Findeks Kredi Notu Sorgulaması

Kredi notu sorgulama işlemleri farklı pek çok kanal üzerinden yapılabilmekte olup kredi notu sorgulama ücreti ise hangi yöntemin kullanıldığına bağlı olarak değişkenlik göstermektedir. Ücretsiz findeks kredi notu sorgulaması ise sadece Findeks internet sitesi üzerinden ilk kez kredi notunu öğrenmek için başvuruda bulunan kişilere sunulan bir hizmettir.

İlk kredi notu sorgulamasının ardından yapılan her sorgulama için ücret talep edilmezken ikinci ve sonrasında yapılacak olan her sorgulamada kişinin belirli bir ücret ödemesi gerekir. Findeks kredi notu ücreti ise sorgulama kanalına göre değişkenlik göstermekte olup Findeks internet sitesi üzerinden yapılacak olan sorgulamalarda ücret 4.50 + KDV olarak uygulanmaktadır.

Turkcell kredi notu sorgulama ve Avea kredi notu sorgulama gibi SMS kredi notu sorgulama hizmetlerinden daha yüksek ücret alınmakta olup bu nedenle Findeks sitesi üzerinden sorgulama yapılması önerilmektedir. Findeks kredi notu sorgulaması kişinin kredi onayı almasını son derece kolaylaştırdığı için kredi kullanmak istiyorum diyen herkesin mutlaka öncesinde kredi başvuru formu doldurmadan kredi notu sorgulaması yaparak not ortalamalarına bağlı olarak kredi başvurusunda bulunmaları çok önemlidir.

Bu yazı Kredi Notu kategorisine gönderilmiş ve , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir