Ücretsiz Kredi Notu Sorgulama

Kredi notumu öğrenmek istiyorum diyen kişilerin kullanabilecekleri farklı yöntemler bulunmaktadır. Ancak bu yöntemlerden bazıları ücretli olup ücretsiz kredi notu sorgulama hizmeti sadece tek bir yöntem için geçerlidir.

Ücretsiz Kredi Notu Öğrenme 

Kredi notumu ücretsiz öğrenmek istiyorum diyen kişilerin kullanabilecekleri tek yöntem Findeks kredi notu sitesi üzerinden sorgulama yapmaktır. İlk kez kredi notu sorgulaması yapacak olan kişilere sunulan bu hizmet yine sadece bir seferlik yapılmakta olup Findeks kredi notu sorgulama hizmetlerinde geçerlidir.

Findeks Kredi Notu Öğrenme 

Ücretsiz kredi notu sorgulama hizmetinden yararlanmak isteyen kişilerin ilk kredi notu sorgulama işlemlerini Findeks internet sitesi üzerinden yapmaları gerekmektedir. İlk yapılan sorgulama bir kerelik olmak üzere ücretsiz olarak yapılabilmektedir.

Devamında yapılan her yeni sorgulama için ise Findeks kredi notu sorgulama ücreti talep edilecektir. Bu hizmetten yararlanmak isteyen kişilerin Findeks üyeliği için açılan formu doldurmaları ve daha sonra cep telefonlarına gönderilen doğrulama kodunu girmeleri gerekmektedir.

Kredi Notunu Ücretsiz Öğrenme 

Bu hizmetin dışında ne yazık ki kredi notunu ücretsiz öğrenmenizi sağlayabilecek başka hiçbir işlem bulunmamaktadır. Yani kredi notunu ücretsiz öğren sloganı ile hizmet veren sitelerden edinebileceğiniz tüm bilgiler hatalı ve kesin olmayan not ortalamaları olacaktır.

Yine ücretsiz kredi notu sorgulaması yapacağını iddia ederek sizden kişisel bilgilerinizi isteyen hiçbir siteye güvenmemeniz ve kimlik numaranız da dahil olmak üzere kesinlikle hiçbir bilginizi paylaşmamanız kendi kişisel güvenliğinizi korumanız açısından çok önemlidir.

Bu yazı Kredi Notu kategorisine gönderilmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir