UGİ Garanti Nedir, Nasıl Kullanılır?

Son dönemde yayımlanan UGİ reklamı ile tüm dikkatleri üzerine toplayan Garanti Bankası teknoloji konusunda ki iddialarını bir kere daha gözler önüne sermiş oldu. İnternet bankacılığı ve mobil bankacılık hizmetlerinde her zaman ilklere imza atan ve dünyanın en yeni bankacılık teknolojilerini Türkiye’de kullanıma sunan ilk banka olan Garanti Bankası UGİ ile bu alanda ne kadar iddialı olduğunu bir kere daha gözler önüne serdi.

UGİ reklamı ile tüm dikkatleri üzerine çekmeye başaran Garanti Bankası yeni nesil bankacılık hizmetleri konusunda da ülkemizde her zamanki gibi öncü markalardan biri olacağını gözler önüne sermiş oldu. Peki, Garanti Bankası Ugi nedir, ne işe yarar? Garanti UGİ aslında bankanın en son teknolojik özellikleri kullanarak oluşturmaya çalıştığı yeni iletişim platformuna verilen isimdir.

Sistemin dayandığı temel yapay zeka kullanılarak tüm işlemlerin en yüksek güvenlik seviyesinde sadece sesli komutlarla yapılabilmesini sağlamak. Yani cep telefonunuza “kiraya yatır” şeklinde sesli komut vererek o ay ki kira ödemenizi yapmanız sağlanacak. İnternetten yüksek indirme oranına sahip olan UGİ müziği ile şimdiden Garanti müşterilerinden tam not alırken bankanın en önemli önceliği ise bu teknolojiyi mümkün olan en kısa sürede sorunsuz kullanılır bir şekilde hayata geçirebilmek olarak görülüyor.

Bu yazı Garanti Bankası kategorisine gönderilmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir