Vakıfbank 2016 Taşıt Kredisi Kampanyası

Uzun yıllardır hayalini kurduğunuz arabaya kavuşmak için daha fazla beklemenize gerek kalmadı. Ülkemizin sevilen bankalarından Vakıfbank, araba hayali kuranları sevindirecek yeni bir kampanyaya düzenledi. Vakıfbank yeni yılda araba sahibi olmak isteyenleri sevindirecek yeni kampanyasını internet üzerinden müşterileri ile paylaştı.

Vakıfbank yeni yıla özel olarak sunduğu 0 Km Otomobil Kredisi kampanyasının ayrıntılarını duyurdu. Vakıfbank 2016 Taşıt Kredisi Kampanyası detaylarına göre 48 aya varan vade seçenekleri ve %1,21 faiz oranıyla arabanızı kolaylıkla alabilirsiniz. Kredi hakkında biraz daha detaya inecek olursak, kullanması kolay olan araba kredinizi ödemesi daha kolay… Vakıfbank Taşıt kredinizi aylık eşit taksitli, 3 ay ödemesiz dönemli aylık eşit taksitli, 3 ayda bir taksitli, son taksit balon ödemeli, değişken taksitli olarak geri ödeyebilirsiniz.

Değeri 50.000.TL’yi aşan otomobillerde, bedelin 50.000.-TL’ye kadar olan kısmı için %70, 50.000.-TL’nin üstünde olan kısım için %50’sine kadar olan araçlar için Vakıfbank Yeni Yıla Özel Taşıt Kredisini kullanabilirsiniz. 48 aya varan vade seçenekleriyle ve kefilsiz olarak kullanabileceğiniz kredinizde Hayat Sigortası zorunluluğu da bulunmuyor.

Bu yazı Kredi Kampanyaları, Krediler, Vakıfbank kategorisine gönderilmiş ve , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir