Vakıfbank 50000 TL Kobi Kredisi Kampanyası

Kobilere kredi desteği sağlayan büyük bankalar arasında yer alan Vakıfbank 50 bin lira kredi kampanyası ile bu desteği arttırmaya devam ediyor. 3 farklı ödeme seçeneği ile kullanan küçük işletmelere kolay ödeme imkanı sağlayan Vakıfbank aynı zamanda oldukça düşük kredi faiz oranları ile gerçekten destek olmayı amaçladığını gözler önüne seriyor.

Üstelik şimdi Vakıfbank KOBİ kredisi şartları için de müşterilerine daha büyük kolaylıklar sağlıyor. Sizde sunulan bu cazip koşullardan yararlanarak 36 ay vadeli KOBİ kredisi kullanmak isterseniz hemen Vakıfbank şubelerini ziyaret ederek ticari müşteri temsilcisi aracılığı ile daha detaylı bilgi alarak, kendinize en uygun kredi paketi için başvuruda bulunabilirsiniz.

Üstelik dilerseniz kampanyaya özel olarak ödemesiz dönemler belirleyerek işlerinizin durgun olduğu dönemlerde ödeme yapmadığınız için kredinizi zorlanmadan çok daha kolay bir şekilde geri ödeyebilir ve Vakıfbank Kobi destek paketi sayesinde işlerinizi büyüterek daha fazla kazanç elde edebilirsiniz.

Bu yazı Vakıfbank kategorisine gönderilmiş ve , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir