VakıfBank Akaryakıtta 40 TL Hediye Puan Kampanyası

Araç kullanan herkesin ortak problemi olan benzin fiyatları tüketici dostu Vakıfbank ile sorun olmaktan çıkıyor. Vakıf Bank düzenlediği yeni kampanya ile tüm araç sahiplerinin yükünü hafifletiyor. VakıfBank kendi ürünü olan Worldcard ile müşterilerine sunduğu kolaylıklara bir yenisini daha ekledi.

Kampanya detaylarına göre, VakıfBank Worldcard ile 18 Ocak – 29 Şubat 2016 tarihleri arasında farklı günlerde ve tek seferde yapacağınız 5 adet 100 TL ve üzeri akaryakıt alışverişinize 40 TL Worldpuan hediye edilecek.

Kampanyaya katılmak için YAKIT yazıp bir boşluk bırakarak kredi kartınızın son 6 hanesini 6635’e göndermeniz gerekiyor.Kampanya kapsamında kazanılan Worldpuanlar 11 Mart 2016 tarihine kadar SMS ile katılım sağlanan bireysel kredi kartına ve bu kartın kullanıma açık olması durumunda yüklenecek olup, Worldpuan’ların son kullanım tarihi 20 Mart 2016 olarak belirtiliyor.

Kampanya müşteri bazında geçerli ve bir müşteri kampanyadan en fazla 40 TL Worldpuan kazanabiliyor. Kampanyaya ticari kartlar, Bankomat kartlar, nakit çekim, internet alışverişleri, mail order işlemleri, Worldpuan kullanılarak yapılan alışverişler, iade yapılmış alışverişler dahil edilmiyor.

Bu yazı Vakıfbank kategorisine gönderilmiş ve , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir