Vakıfbank Altın Çağı Hesabı Kampanyası


Çok tercih edilen yatırım yöntemlerinden biri olan altın her daim popülerliğini koruyor. Altın yatırımcılarını sevindirecek yeni bir ürün ile karşımıza çıkan Vakıfbank farklı bir sürpriz sunuyor. Vakıfbank altın yatırımcılarını sevindirecek yeni kampanyasını internet üzerinden müşterileri ile paylaştı.

“Siz de altın çağınızı yaşamaya başlayın” sloganıyla, altın yatırımı yapanlara çok avantajlı seçenekler sunan Vakıfbank’ın yeni kampanyası ile ilgili bilgi verelim: Altın Çağı Hesabı, 0,01 gram ve katları şeklinde altın alıp satmanızı sağlayan bir vadesiz Altın Depo hesabı. VakıfBank’ta Altın Çağı Hesabı açtırarak, hem gram cinsinden altın alıp satabilir hem de düzenli altın birikimi talimatı vererek bütçenizden ayıracağınız belirli tutarlarla gram bazında altın alarak tasarrufta bulunmanız mümkün.

Altın Çağı Hesabı’nın avantajları ise saymakla bitmiyor. Birikimleri değerlendirmeniz için adeta bir fırsat olan Altın Çağı Hesabında altınlarınız değer kaybetmiyor. Faizsiz bir yatırım aracı olan Altın Çağı Hesabında altın değer kazandıkça sizin de birikimleriniz değerlenecek. Altın Çağı Hesabı ile daha avantajlı kurlardan altın alım-satım işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Altın Çağı Hesabı’nda ayrıca hesap işletim ücreti de alınmıyor.

Bu yazı Vakıfbank kategorisine gönderilmiş ve , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Vakıfbank Altın Çağı Hesabı Kampanyası için 3 cevap

  1. Burçin der ki:

    Altın hesabı artık her bankada mevcut fakat vakıfbank bu konuda sizlere daha çok destek vermekteler. Bankalar arasında en uygun fiyata altın satanlar arasında yer almaktadır.

  2. Çağrı der ki:

    0,01 gram ve katları şeklinde altın alıp satmamıza yardımcı olan vakıfbank sayesinde yatırım yapmamız kolaylaşmaktadır.

  3. Canan der ki:

    Vakıfbank yatırım konusunda bir çok konuda insanlara destek sunmaktadır. Vakıfbank hesaplarınızda yatırım yapmanız oldukça imkan sağlaması insanların tercihi haline gelmiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir