Vakıfbank Anında Hazır İhtiyaç Kredisi Kampanyası

Sadece Vakıfbank maaş müşterilerine özel olarak sunulan Vakıfbank anında hazır ihtiyaç kredisi kampanyası ile artık sizde çok daha uygun koşullarda bankaya gitmeden kredi kullanmanın avantajını yaşayabilirsiniz. Vakıfbank ihtiyaç kredisi kampanyası ile sizde maaşınızı Vakıfbank şubeleri üzerinden alıyorsanız hemen kredi başvuru formunu doldurarak 30 bin liraya kadar olan kredi ihtiyaçlarınızı hemen karşılayabilirsiniz.

Vakıfbank memur kredisi olarak ta bilinen kampanyadan aynı zamanda özel sektörde çalışan Vakıfbank maaş müşterileri de yararlanabilmekte olup ancak bunun için maaş müşterilerinin en az 6 aydır maaşlarını Vakıfbank şubeleri üzerinden almış olmaları şartı aranmaktadır. Vakıfbank 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi kullanma imkanı sunarken internet şubesi kullanan kişilere kredi tutarını anında hesaplarına geçirme imkanı sunmaktadır.

Kampanyaya özel olarak Vakıfbank ihtiyaç kredisi faiz oranları yüzde 1.33 seviyesine çekilirken sigortasız kredi kullanmak isteyen kişiler için ise faiz oranı yüzde 1.43 seviyesine çekilmektedir. Sigortasız ihtiyaç kredisi kullanan kişiler için 15 bin lira kredi kullanılması durumunda aylık ödeme 562 lira olurken sigortalı kredi kullanan kişiler için ise ödeme 551 lira olarak uygulanmaktadır.

Bu yazı İhtiyaç Kredisi, Vakıfbank kategorisine gönderilmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir