Vakıfbank Bahara Özel Düşük Faizli Konut Kredisi Kampanyası

Baharın gelişini kutlayan Vakıfbank baharı kendi evinde taşımak isteyen müşterilerine kaçırılmayacak düşük faiz oranları ile bahar konut kredisi kullanma imkanı sunuyor. Sizde hemen Vakıfbank şubeleri üzerinden kullanabileceğiniz Vakıfbank bahara özel düşük faizli konut kredisi kullanabilir, hayallerinizi süsleyen evi hemen satın alırken dilerseniz ödemelerinizi 120 aya kadar vadelendirebilirsiniz.

120 ay vadeli konut kredisi kullanımına izin veren Vakıfbank konut kredisi faiz oranları için ise yapılan indirimden sonra sadece yüzde 1.10 oranı ile kredi kullanımı gerçekleştirmektedir. Vakıfbank bahara özel konut kredisi kampanyasından yararlanarak 100 bin lira konut kredisi kullanan kişilerden Vakıfbank konut kredisi ekspertiz ücreti olarak ise 800 lira tahsil etmektedir.

Kredi ekspertiz ücreti yanı sıra Vakıfbank konut kredisi kredi tahsis ücreti olarak ta bilinen dosya ücreti olarak kullanılacak olan kredi tutarı üzerinden yüzde 0,5 oranında masraf kesintisi gerçekleştirmektedir. Vakıfbank konut kredisi SMS başvurusu işleminde bulunmak isteyen kişilerin ise KONUT yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra kimlik numarası ve yine bir boşluk bırakarak aylık belgelenebilir gelir tutarını ekleyerek oluşturdukları bu mesajı 5724 numarasına göndermeleri yeterlidir.

Bu yazı Konut Kredisi, Vakıfbank kategorisine gönderilmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir