Vakıfbank Bankomat Kart Kampanyası

Yıllardır müşterilerinin ihtiyaç duyduğu ürünleri sunarak hayatlarını kolaylaştıran Vakıfbank, avantajlı ürünlerine bir yenisini daha ekleyerek çıtasını yükseltti. Vakıfbank son olarak Bankomat kart ürünü üzerinden yaptığı kampanyayı müşterileri ile internet üzerinden paylaştı.

Vakıfbank Bankomat Kart Kampanyası kapsamında Bankomat kart ile 1-29 Şubat 2016 tarihleri arasında yapacağınız her 75 TL ve üzeri alışverişe 5 TL, toplam 25 TL hediye ediliyor. Kampanya gıda marketi, giyim, çok katlı mağaza, ayakkabı, kozmetik, aksesuar, kuyum, optik, saat, çiçekçilik, kafe, restoran, fast-food sektörlerinde yapılacak alışverişler için geçerli olacak.

Müşteri bazında geçerli olacak olan kampanyadan bir müşteri sadece 1 kez yararlanabiliyor ve en fazla 25 TL kazanabiliyor. Peki kampanyaya katılım nasıl olacak? Hemen açıklayalım. Kampanya katılımı için Vakıfbank’ta kayıtlı cep telefonundan FIRSAT yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra, TC kimlik numarasının SMS ile 6757’ye ücretsiz gönderilmesi yeterli oluyor. Ticari kartlar, kredi kartları, nakit çekim, mail order, iade edilen alışverişlerin de dahil edildiği kampanya, aynı gün aynı işyerinden tek seferde yapılacak 75 TL ve üzeri alışverişlerin ilki için geçerli olacak.

Bu yazı Vakıfbank kategorisine gönderilmiş ve , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir