VakıfBank Cardium Alışveriş Kampanyası

Alışveriş yaparken harcamanızın cebinizi yakmaması için birçok banka cazip ödeme seçenekleri ve avantajlı kampanyalar sunuyor. Bütçeyi zorlayıcı hale gelebilen alışveriş rutininizi daha az masrafla yapmanız için Vakıfbank’ın cazip bir kampanyası bulunuyor.

Ülkemizin lider bankası Vakıfbank, cazip alternatiflerine bir yenisini daha ekliyor ve alışverişlerinizde size destek olacak olan yeni kampanyasını internet üzerinden müşterileri ile paylaşıyor. Vakıfbank’ın yeni Cardium Alışveriş Kredisi kapsamında Vakıfbank kredi kartları ile tek çekim veya taksitli olarak yapmış olduğunuz alışverişlerinizi 30 gün içerisinde VakıfBank Cardium Alışveriş Kredisi ile taksitlendirmeniz mümkün.

VakıfBank Cardium Alışveriş Kredisi hakkında biraz daha detay verelim: Kampanya kapsamında yapmış olduğunuz alışveriş bedelini Vakıfbank şubelerine başvurarak kredilendirebilirsiniz. 500.-TL’den 2.500.-TL’ye kadar kullanabileceğiniz kredinizi kullanmak için Vakıfbank şubelerine başvurmanız gerekiyor.Hayat Sigortası zorunluluğu da olmayan kredinizi 3 aydan, 24 aya varan vade seçenekleriyle kullanabiliyorsunuz.

Krediye başvuru yapmak için şubeye gitmenize bile gerek kalmıyor. Kredi başvurunuzun olumlu olup olmayacağı konusunda ön onay alabilmek için SMS başvurusu yapmanız yeterli. VakıfBank Cardium Alışveriş Kredisi’ne ön onay alabilmek için, TC Kimlik no ve aylık gelir bilginizi aralarında birer boşluk bırakarak 5724’e kısa mesaj gönderebilirsiniz.

Bu yazı Vakıfbank kategorisine gönderilmiş ve , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir