VakıfBank Halden Anlayan İhtiyaç Kredisi


Sektöründe lider bankalardan olan Vakıfbank, kampanyalarına yenilerini ekleyerek müşterileri için en uygun fırsatları sunmaya devam ediyor. ihtiyaçlarını gidermek için kredi arayışında olan herkesi sevindirecek haber Vakıfbank’tan geliyor. Sonbahara özel bir kampanya düzenleyerek müşterilerinin yükünü azaltan Vakıfbank, kampanyasını internet aracılığıyla duyurdu.

Kredi konusunda adından sıkça söz ettiren Vakıfbank, yeni ihtiyaç kredisini müşterilerinin hizmetine sundu. Kış aylarında olduğumuz şu günlerde “Halinizden Anlayan Kredi” ürününü sunan VakıfBank, ihtiyacınız olan miktarı en cazip koşullarda almanızı sağlıyor.

VakıfBank Halinizden Anlayan Kredi Kampanyası ile ihtiyaçlarınızı ertelemeden kışı geçirebilirsiniz. 36 aya varan vadeler ve cazip faiz oranları ile Halinizden Anlayan Sonbahar Kredisine cep telefonunuz aracılığıyla da başvurabilirsiniz. VakıfBank Halinizden Anlayan Kredi Kampanyasına cep telefonunuz aracılığıyla başvurmak için SONBAHAR, TC Kimlik No.nuzu aralarında boşluk bırakarak 5724’e göndermeniz yeterli.

Bu yazı İhtiyaç Kredisi, Kredi Kampanyaları, Vakıfbank kategorisine gönderilmiş ve , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir