Vakıfbank Jolly Tur Tatil Kredisi Kampanyası

Sağlıklı bir sosyal yaşam ve iş hayatı için tatil olmazsa olmazdır. Ancak kimi zaman tatil giderleri bütçeyi aşabiliyor. Ülkemizin güvenilir bankalarından Vakıfbank yıllardır müşterilerine sağladığı kolaylıklara tatil fırsatını da ekliyor.

Artık tatile giderken bütçem izin verecek mi diye düşünmenize gerek yok. Vakıfbank müşterisiyseniz hayalinizdeki tatil hayal olmaktan çıkıyor. Vakıfbank Jolly Tur ile birlikte yürüttüğü tatil kampanyasını internet üzerinden paylaştı. Vakıfbank Jolly Tur Tatil Kredisi Kampanyası kapsamında Vakıfbank’ın kredi kartlarıyla tek çekim veya taksitli olarak yapmış olduğunuz Jolly Tur Tatil ödemelerinizi 30 gün içerisinde Jolly Tur Tatil Kredisi ile taksitlendirebilirsiniz.

Kampanya dahilinde yapmış olduğunuz ödeme bedelini Vakıfbank şubelerine başvurarak kredilendirebileceğiniz gibi Şubeye gitmeden kredi başvurunuzun olumlu olup olmayacağı konusunda ön onay alabilmek için sms başvurusu yapabilirsiniz. Jolly Tur Tatil Kredisi için ön onay alabilmek için, Tc. Kimlik no ve aylık gelir miktarınızı aralarında birer boşluk bırakarak 5724’e kısa mesaj gönderebilir, kredinizi 3 aydan, 24 aya varan vade seçenekleriyle kullanabilirsiniz.

Bu yazı Krediler, Vakıfbank kategorisine gönderilmiş ve , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Vakıfbank Jolly Tur Tatil Kredisi Kampanyası için 5 cevap

 1. Heper der ki:

  Yaz aylarının vaz geçilmezi olan tatiller için böyle kampanyaları takip etmek çok güzel.

 2. Hidayet der ki:

  Bankalar arasında tatillere en güzel imkanı sağlayan Vakıf Bank sayesinde herkes kolaylıkla tatile gidebilirler.

 3. Hikmet der ki:

  Genellikle tatiller için kampanya düzenlenmiyor fakat Vakıf bank bu konuda oldukça güzel faiz oranlarıyla kredi imkanı sağlamakta.

 4. Hiram der ki:

  Gerekli tüm araştırmalarım sonucunda kolaylıkla bu kampanyadan yararlanarak tatile gitme imkanı sağladım.

 5. Hulki der ki:

  Jolly tur her bütçeye göre tatil imkanı sağlamakta ve bu şekilde Vakıf Bank’ın desteklemesi çok güzel.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir